BAZA


Opis:

Wieloletnie doświadczenie, doskonały sprzęt i pracownicy, którzy potrafią przy pierwszym spotkaniu zaproponować klientowi najlepsze warunki, to cechy, które pokazują jak powinna działać w dzisiejszych czasach profesjonalna firma. W Studio.akcygraf.pl właśnie te cechy są na pierwszym miejscu.

Druk offsetowy w Poznaniu jest realizowany przez drukarnię już od prawie 30 lat. W swojej ofercie drukarnia posiada różnego rodzaju ulotki, kalendarze, notesy, katalogi, wizytówki, broszury, teczki i wiele innych gadżetów reklamowych. Wszystko jest oparte o grafiki firmowe, które również drukarnia zapewnia swoim klientom.

Doskonała oferta na materiały drukowane oraz umiejętność doboru odpowiedniej oferty do potrzeb klienta, sprawiają, że grupa klientów z dnia na dzień staje się coraz większa, a produkty zyskują popularność. 

Dodano: 2018-06-29
Akcygraf


Strona: https://studio.akcygraf.pl/

Adres: Południowa 8, 62-080, Rumianek

Tel: 61 814 26 24

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


eritayowi dodał komentarz 2019-03-12 14:38:02 Ocena 5

Drukarnia Akcygraf budzi we mnie pozytywne skojarzenia - można się tam spodziewać wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Bez względu na rodzaj zamówienia, dokładają tam starań by klient był zadowolony zarówno z wykonania jak i oprawy graficznej.


Inne W Okolicy