BAZA


Opis:

Sklep internetowy Pasazfoto.pl oferuje swoim klientom bogatą kolekcję aparatów i akcesoriów fotograficznych. Starannie wyselekcjonowany asortyment powstał z myślą o profesjonalistach, jak również osobach dopiero zaczynających swoją przygodę z fotografią.

W ofercie sklepu dostępy jest sprzęt m.in. renomowanej marki Canon. Wśród aparatów przeznaczonych dla początkujących fotografów znajduje się Canon EOS 6D Mark II. Body tego sprzętu zostało wyposażone w funkcje o zaawansowanej technologii. Aparat pozwala wykonywać zdjęcia wysokiej jakości, o doskonale odwzorowanej i głębokiej kolorystyce. Odpowiedzialna jest za to światłoczuła matryca o rozdzielczości 26,2 MP. Ponadto dzięki procesorowi obrazu, czułemu 5-osiowemu AF oraz technologii Dual Pixel CMOS AF sprzęt doskonale nadaje się do kręcenia filmów.

Mając w rękach aparat Canon EOS 6D Mark II, odkryjesz w sobie wielką pasję do fotografowania. Odwiedź stronę sklepu i poznaj szczegółowe parametry sprzętu!

Dodano: 2019-01-10
Alamak Sp. z o. o. Sp. k.


Strona: https://www.pasazfoto.pl/

Adres: Władysława Reymonta 4, 93-491, Łódź

Tel: 501 009 185

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


itontane dodał komentarz 2019-05-20 14:35:15 Ocena 3

Oferta tego sklepu to aparaty fotograficzne i akcesoria, które zadowolą zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Ja kupiłem tam lustrzankę Canona i mogę stwierdzić, że standardy obsługi klienta mają na wysokim poziomie. :)


Inne W Okolicy