BAZA


Opis:

Masz już dość spania ze swoim czworonogiem i chciałbyś go nauczyć spać we własnym posłaniu, abyś mógł swobodnie przewrócić się w nocy z boku na bok? Poszukujesz odpowiedniego legowiska, które będzie na tyle wygodne, aby zwierzę nie odczuło dyskomfortu i nie było zawiedzione eksmisją z łóżka? Zajrzyj wobec tego na stronę beds4dogs.pl, gdzie znajdziesz odpowiednie łóżeczko dla psa wykonane z mięciutkich materiałów, w którym Twój pupil będzie się czuł nie tylko komfortowo, ale także bezpiecznie, ponieważ będzie otoczony ze wszystkich stron, a do położenia głowy będzie miał liczne poduszki.

Producent ten zadbał, aby jego artykuły były nie tylko komfortowe, ale także zdrowe, dlatego wykonane są z wysokojakościowych materiałów używanych w tapicerstwie, które nie zatrzymują roztoczy, pleśni czy insektów. Na podanej wyżej stronie znajdziesz przepiękne legowiska w różnych kolorach i wzorach. Do wyboru są trzy wersje różniące się wykorzystanymi do produkcji materiałami i cenami. Różnorodność ta pozwala na skorzystanie z oferty każdemu klientowi, bez względu na jego możliwości finansowe.

Dodano: 2019-02-18
Beds4Dogs


Strona: https://beds4dogs.pl/

Adres: Liliowa 21, 44-100, Gliwice

Tel: +48 736 784 162

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Ewa Wojciechowska dodał komentarz 2019-03-01 15:03:34 Ocena 4

Ostatnio wymieniałam legowisko dla mojego pupilka i kupiłam mu nowe w firmie Beds4Dogs. Jest o wiele bardziej przyjemniejsze w dotyku i chyba mój Reksio na nim lepiej się wysypia.


Inne W Okolicy