BAZA
Opis:

Szukasz sposobu na nietypową aranżację wnętrz? Na stronie ceglana-sciana.pl z pewnością się zainspirujesz. Oferta tego sklepu internetowego jest bardzo interesująca. Płyty z betonu architektonicznego, którego ceny miło zaskakują, to jedna z propozycji firmy. Pozwalają one na prostą aranżację pomieszczeń. Są one bowiem łatwe i szybkie w montażu.

Dodatkowym atutem betonu jest fakt, iż pozwala on wyciszyć pomieszczenie. Wreszcie odetniesz się od hałaśliwych bądź wścibskich sąsiadów. Jeżeli mieszkasz w centrum miasta, to rozwiązanie jest wprost idealne dla Ciebie.

Warto dodać, iż produkowany przez firmę Ceglana Ściana beton architektoniczny jest w pełni bezpieczny. Spełnia wszelkie normy wytrzymałościowe. 

Zapoznaj się z pełną ofertą sklepu. Tutaj znajdziesz m.in. płytki z cegieł pochodzących z rozbiórek oraz odlewy gipsowe.

Dodano: 2018-01-13
Ceglana Ściana


Strona: https://ceglana-sciana.pl

Adres: Choińskiego 2, 96-300, Żyrardów Polska

Tel: +48 730 920 420

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Andrzej Kozłowski dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14 Ocena 4

Zdecydowałem się na aranżację ścian w mojej małej kawalerce za pomocą płyt z betonu architektonicznego z uwagi na bardzo hałaśliwych sąsiadów. Wygląda to świetnie, a do tego wycisza, dla mnie idealne rozwiązanie za niewielkie pieniądze.


Inne W Okolicy