BAZA


Opis:

Najlepszym sposobem na sprawdzenie swoich zdolności taktycznych jest gra w paintball. Mieszkańcy takich miast jak Luzino mogą przekonać się o tym na własnej skórze, odwiedzając stronę mkmpaintball.pl. Znajduje się tam bardzo atrakcyjna oferta dla grup. Dzięki wspólnej zabawie można sprawdzić, czy jest się urodzonym dowódcą oraz jakie posiada się umiejętności strategii. Właśnie dlatego jest to świetny sposób na imprezę integracyjną dla klas i firm. W zabawie tej mogą uczestniczyć zarówno dorośli, jak i dzieci, jest bowiem w stu procentach bezpieczna.

Wyjście na paintball w Luzinie może okazać się również doskonałym pomysłem na urodziny. Można w ten sposób zorganizować fantastyczne przyjęcie, które długo nie zostanie zapomniane. Zespół zapewnia wszelkie wyposażenie oraz przepyszny catering! Zabawa do białego rana gwarantowana.

Dodano: 2017-11-16
MKM Paintball


Strona: http://www.mkmpaintball.pl/

Adres: Norwida 17a, 84-200, Wejherowo

Tel: 884888677

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


dallanda dodał komentarz 2018-10-05 10:09:13 Ocena 4

Jestem zwolenniczką tej formy spędzania czasu wolnego. Dla mnie paintball to świetna zabawa i jako mieszkanka województwa pomorskiego korzystam z usług firmy MKM Paintball. To dobry organizator tego typu rozrywki.


Inne W Okolicy