BAZA


Opis:

Potrzebujesz pilnie usług dobrej pomocy drogowej w Szczecinie? Szukasz zaufanego punktu pomocy drogowej, do którego będziesz mógł się zgłosić w razie awarii o każdej porze dnia i nocy? Polecamy firmę Pomoc Drogowa Bogumił Kuś. To firma z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w świadczeniu usług holowania oraz wynajmu lawet w Szczecinie. Do nich możesz zgłosić się o każdej porze dnia i nocy, bo swoje usługi świadczą dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. 
Aby dowiedzieć się więcej na temat ich działalności i świadczonych usług wejdź na ich stronę internetową pod adres: autoholowanie-szczecin.eu i sprawdź wszystkie interesujące Cię informacje. Tam też znajdziesz dane kontaktowe, które na pewno przydadzą Ci się, gdy będzie potrzebna Ci laweta w Szczecinie. 
Zapisz sobie ich numer telefonu i miej go zawsze pod ręką. Awarie samochodu zdarzają się w najmniej spodziewanych momentach, dlatego warto zawsze być przygotowanym na każdą ewentualność i mieć pod ręką kontakt do sprawdzonej pomocy drogowej. 

Dodano: 2017-11-06
Pomoc Drogowa Bogumił Kuś


Strona: https://www.autoholowanie-szczecin.eu/

Adres: Budziszyńska 29a, 70-023, Szczecin

Tel: 513 755 400

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne W Okolicy