BAZA


Opis:

Pierwszym sakramentem, jaki otrzymuje dziecko, jest chrzest. Symbolem czystości po skropieniu wodą święconą głowy dziecka, jest biała szatka. Taka szatka do chrztu może być haftowana, z wzorem żakardowym czy też z wzorem z dżetów.

Zainteresowanych zakupem takiej szatki, zapraszamy na stronę sklepu internetowego sklep.krespol.pl, gdzie zaprezentowano bogaty wybór takich szatek z haftem. Polecane szatki prezentują się niezwykle okazale i z pewnością wśród tak bogatego asortymentu, każda matka chrzestna wybierze najpiękniejszą szatkę z haftem dla swojego chrześniaka.

Warto zaznaczyć, że wszystkie produkty w sklepie są wyprodukowane przez producenta Krespol, który chcąc nadążać za ciągle zmieniającą się modą, wdraża wciąż nowe technologie produkcji, m.in. technologię wycinania wzorów w tkaninach ultradźwiękami, także unowocześnia swój park maszynowy, na bieżąco poszerzając swój asortyment, szatek komunijnych i innych dodatków do chrztu oraz komunii świętej.

Dodano: 2018-09-04
P.W. "KRESPOL" S.C. M.Bartczak, H.Karszniewicz


Strona: https://www.sklep.krespol.pl/

Adres: Zygmunta 64, 93-331, Łódź

Tel: +48 42 645 31 57

Oceń firmę (5 z 1 głosów)


Olaf Laskowski dodał komentarz 2019-05-07 12:23:07 Ocena 3

Szata do chrztu oferowana w tej w/w firmie jest po prostu prześliczna i moja córeczka podczas ceremonii kościelnej będzie wyglądała jak mały aniołek.


Inne W Okolicy