BAZA
Opis:

Jeśli potrzebna jest Ci koparka kołowa w Poznaniu, byś mógł przygotować teren pod budowę domu, to odwiedź stronę mir-bruk.pl i zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez jedną z firm. Oferuje ona szereg różnych usług koparką, w tym wykopanie rowów pod różnego rodzaju rury, wykonanie rowów melioracyjnych. Podejmuje się zleceń zarówno od osób prywatnych, jak i innych firm np. budowlanych.

Ponadto wspomniana firma zajmuje się również układaniem kostki brukowej, bazaltu i kamienia polnego. Wykonuje wszelkiego rodzaju chodniczki, podejścia czy podjazdy dla maszyn. Uwzględnia indywidualne preferencje klientów, układając np. wzory z kostki. Usługi brukarskie wykonuje sprawnie i profesjonalnie. Dodatkowo firma zajmuje się wykonywaniem murów i cokołów. Na podanej stronie można zasięgnąć więcej informacji o jej działaniu.

Dodano: 2018-04-26
Zakład Drogowo Budowlany MIROSŁAW BOGUCKI


Strona: http://www.mir-bruk.pl/

Adres: Młyńska 56, 62-052, Komorniki k Poznania

Tel: +48 605 822 793

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


kindites dodał komentarz 2019-03-13 09:34:42 Ocena 4

Mir-bruk wykonywał dla mnie położenie kostki brukowej i zrobili to dokładnie i w terminie. Będę ich polecał swoim znajomym, gdy tylko zapytają mnie, kto dobrze zna się na takiej robocie. :)


Inne W Okolicy