BAZA
Opis:

Wybór parapetu jest często dziełem przypadku. Tym gorzej, jeśli nie mamy w związku z tym, kogo spytać o radę, a szeroki wybór artykułów w internecie przyprawia nas o zawrót głowy. Szukamy sprawdzonych rozwiązań, chcąc możliwie zaoszczędzić  na produktach wysokiej jakości. Ceramix od 1992 prowadzi Zakład Ceramiki Budowlanej we Wrocławiu. Zajmuje się produkcją parapetów zewnętrznych i wewnętrznych o różnej strukturze i kolorystyce.

Sklep internetowy daje możliwość zaopatrzenia się w parapety wewnętrzne o wysokim standardzie wykończenia. W przypadku problemów z nietypową instalacją istnieje możliwość wykonania ich pod wymiar, dopasowując rodzaj grubości do wymogów klienta.  

Firma oferuje swoim odbiorcom wykonanie parapetów z aglomarmuru lub płyty MDF. Niezależnie od wyboru będą one trwałym elementem wykończenia okna, chroniąc dom przed utratą ciepła, co w przyszłości będzie skutkować niższymi rachunkami za prąd. W trosce o zadowolenie klientów w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pracownicy firmy służą fachową poradą.  

Dodano: 2019-03-02
Zakład Produkcji Ceramiki Budowlanej "Ceramix"


Strona: http://www.podokienniki-ceramix.pl/

Adres: Mostowa 12a, 51-180, Wrocław-Szymanów

Tel: 601 70 58 63

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne W Okolicy