BAZA


Opis:

Szynszyla jest jednym z tych gryzoni, które potrzebują zbilansowanej diety. W innym wypadku może się okazać, że zwierzę ma zaparcia, biegunkę czy inne problemy jelitowe. Te gryzonie są bardzo wrażliwe na zmianę pokarmu, dlatego trzeba się starać podawać im jeden jego rodzaj. Trzeba też pamiętać o uzupełnianiu diety o różne smakołyki, takie jak kwiaty dzikiej malwy czy nagietka, które mają pozytywne działanie na pracę jelit. 

Jeżeli chcesz zakupić różne akcesoria dla szynszyli, to zajrzyj na stronę zooboom.pl, gdzie przygotowana została oferta jednego ze sklepów internetowych. Zapoznaj się z dostępnym asortymentem, a przekonasz się, jak wiele różnych artykułów jest tam dostępnych. Dzięki nim Twoja szynszyla będzie zdrowa, a jej futerko miękkie i błyszczące. Już teraz korzystaj z niskich cen pokarmu i zapewnij zwierzęciu zbilansowaną dietę. 

Dodano: 2018-07-03
ZooBoom


Strona: https://zooboom.pl

Adres: Stalowa 2, 03-427, Warszawa

Tel: 22 618 49 56

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


olinge dodał komentarz 2018-08-13 15:51:58 Ocena 3

Myślę, że akcesoria dla szynszyli, które można dostać w tym sklepie zoologicznym, wyróżniają się korzystnym stosunkiem jakość/cena. Mamy tu dostępne artykuły dla naszych pupilów - wystarczy tylko kliknąć i złożyć zamówienie. :)


Inne W Okolicy